KONST / Litografier / Färglitografi 12645070
nr 1264 5070
Max Ernst
(1891-1976), Tyskland
Färglitografi, Max Ernst (1891-1976), "Au premier mot lampide". Signerad, numrerad 90/100. Motivet: 75x55 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:35:56
15/7 18:11:51
Max Ernst
Läs mer om Max Ernst